Як обрати та запакувати новорічний подарунок?
Як обрати та запакувати новорічний подарунок?
Як і все в нашому житті – свято Новий рік, як правило, приходить зненацька.
Необхідно зробити багато важливих речей до настання Нового року: купити та прикрасити ялинку, вирішити «де? коли? та як?» святкувати, підготувати відповідне вбрання, приготувати святкову вечерю, та найголовніше: що дарувати рідним та друзям?
Вибір подарунків – це дуже індивідуально. Існує декілька варіантів «Як обрати новорічний подарунок?».
Можна подарувати всім однакові за змістом подарунки. Наприклад – дуже банальний варіант – «новорічні шкарпетки» чи «чашки з веселими малюнками». По-перше всім це в житті знадобиться і не буде валятись по кутках під шарами пилу. По-друге однакові подарунки для всіх означає, що ніхто не скаже це дитяче «А у нього краще!».
Інший варіант вибору подарунків – індивідуальний. Протягом деякого часу при спілкуванні звертати увагу на уподобання кожного, бажання щось придбати…… І вже виходячи з цього складати список подарунків для кожного. Це набагато складніше, але кожна людина, яка отримає індивідуальний подарунок, буде розуміти, що Ви уважна та кмітлива людина.
Є такий тип новорічного подарунка – «з приколом». Всім купляють щось непотрібне але дуже fun-ове та прикольне. Як результат – у всіх гарний настрій!
Подарунки для всіх обрали. І постає питання:
«Запаковувати чи не запаковувати новорічні подарунки?»
В цьому питанні також все дуже індивідуально.
Дехто полюбляє сам процес упаковки подарунків використовуючи «подарунковий папір». Це ціла історія. Спочатку вибрати та придбати папір необхідного кольору або з цікавим малюнком. Вибрати час та місце для пакування. Насолодитись процесом обгортання подарунків подарунковим папером. Та головне запам’ятати, для кого призначений той чи інший подарунок. А краще підписати.
Комусь може здатись, що це довгий процес. І на нього не треба витрачати свій час. Тоді Вам підійде інший більш швидкий варіант – пакування подарунків у «подарунковий пакет». Все що необхідно – підібрати необхідний розмір та малюнок на пакеті, та вкласти подарунок всередину. Зручно переносити так запаковані подарунки та дарувати необхідній людині. Переплутати подарунки важко, бо одразу видно вміст пакету.
Ще один простий варіант пакування подарунків – «подарункові коробки». Важливо правильно підібрати розмір – виходячи з наявних розмірів подарунка – Ширина*Довжина*Висота. Обрати варіант конструкції коробочки (з віконечком або без, з окремою кришкою, з ручками). Визначитись з зовнішнім виглядом пакування: з тематичним малюнком чи білі, крафт або кольорові. Далі все набагато простіше – вкладаємо подарунок всередину та даруємо. Також не забуваємо підписати пакування, якщо для всіх однакові коробочки для подарунків.
Атласна стрічка буде доречна для будь-кого виду пакування. Вона буде виглядати гарно і без використання жодного пакування. Бант у вигляді яскравої та блискучої стрічки зможе додати святковості Вашому подарунку.
Але існує ще один варіант. Найпростіший і, скоріш за все, найкреативніший – дарувати подарунки у прозорих пакетах з великого подарункового мішка, відчуваючи себе Дідом Морозом або Снігуркою.
Саме головне в Новорічні свята – це позитивні емоції. І тільки Ви можете обрати, яким чином ці позитивні емоції прийдуть до Вас в сім’ї та домівки!
Стаття від «Упакунка» – коробки (упаковка) на всі випадки життя.
- Мило ручної роботи. ПакуванняУпаковка для мила ручної роботи: коробки з вікнами, мішечки з тканини, тіш'ю, целофан, стрічки, бірки для стильної подачі та захисту.Мило ручної роботи. Пакування
- З днем Святого Миколая!День святого Миколая: історія, традиції, подарунки, привітання та упаковкаЗ днем Святого Миколая!