❎ Коробка для пряників ОПТ, 💠120*120*35 мм,【ящик - 400 шт】, з вікном, біла

5,40 ₴
Мінімальне замовлення — 400 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: к2649
- +380 (98) 670-24-14тільки Viber
Придбати коробку для пряників розміром 120*120*35 мм білого кольору з прозорим вікном Ви можете в інтернет-магазині "Пакунок" оформивши замовлення через кошик або зателефонувавши за зазначеними телефонами.
Особливості коробочки для пряників — 120х120х35 мм
- розміри 120х120х35 мм
- 1 ящик - 400 шт
- простота збирання
- універсальність
- прозоре вікно
- ергономічність
Застосування
- цукерки
- пряники
- сувеніри
- косметика
- подарунок
- HandMade
Коробка для кондитерських виробів призначена для захисту випічки від пошкоджень і деформації під час транспортування. Вона стане прекрасним помічником для професійних кондитерів, працівників компаній, які займаються адресною доставкою, і шанувальників готувати солодощі вдома. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати коробочки для пряників у будь-якій кількості — оформляйте заявку прямо зараз!
Для зручності пересилання коробочки транспортуються в розібраному (плоскому) вигляді, це також дає змогу заощаджувати на вартості доставки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 35 мм |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручки | Немає |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Повнокольоровий | Немає |
| Габарити (Д*Ш) | 120х120 |
| Основні | |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | З відкидною кришкою |
- Ціна: 5,40 ₴
- Мінімальне замовлення: 400 шт.


