❎ Коробка ОПТ, 250*250*90 мм,【ящик - 120 шт】, біла з вікном

25,95 ₴
Мінімальне замовлення — 120 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: к2248
- +380 (98) 670-24-14тільки Viber
Придбати ОПТ-ом коробку для торта розміру 250*250*90 мм білу з прозорим вікном Ви можете у нас в інтернет магазині "Упакунок" оформивши замовлення через кошик або зателефонувавши за вказаними телефонами.
Особливості коробочки для тортів
- розмір 250*250*90 мм
- простота збирання
- 1 ящик - 120 шт
- універсальність
- Прозоре вікно
Застосування
- торти
- Пироги
Упаковані кондитерські вироби в гарній коробочку — це стильний і вишуканий презент до будь - якої урочистості. Інтернет-магазин « Упакунок» реалізує коробки для капейків цілісністю від 1 до 12 штук — Негайно оформляйте заявку на нашому сайті!
Для зручності пересилки коробочки транспортуються у розділеному вигляді, так само, як це дозволяє економити кошти на вартості доставки.
У нашому інтернет-магазині представлені підложки для тортів, які зручно використовувати з цією коробкою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 90 мм |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Основні | |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | З відкидною кришкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручки | Немає |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Повнокольоровий | Немає |
| Габарити (Д*Ш) | 250х250 |
- Ціна: 25,95 ₴
- Мінімальне замовлення: 120 шт.


