▶ УЦІНКА! Коробка для макаронс, 200*60*60 мм, з вікном, крафт
УЦІНКА

14,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: У-АП-103
+380 (98) 699-56-19
- +380 (98) 670-24-14тільки Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Придбати коробку для макаронс розміром 200*60*60 мм кольору крафт з прозорим вікном, де Ви можете у нас в інтернет магазині "Упакунок" оформивши замовлення через корзину або зателефонувавши за вказаними телефонами.
Зверніть увагу! Деякі края коробочок несуттєво прим'яті (див.фото).
При купівлі товару Ви приймаєте, що уцінений товар через зміни зовнішнього вигляду і поверненню не підлягає.
Презентабельна коробка для еклерів, зефіру та печива, виготовлена з якісного картону, легко збирається, у розібраному вигляді не займає багато місця.
Розроблена з урахуванням усіх побажаннь клієнтів для зручності та естетичного вигляду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Картон |
| Комплектація | Без вставки |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 60 мм |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Основні | |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З відкидною кришкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручки | Немає |
| Стан | Нове |
| Повнокольоровий | Немає |
| Габарити (Д*Ш) | 200х60 |
- Ціна: 14,50 ₴


