Коробка для моти, 215*155*35 мм│НФ│, с окном, крафт

24,75 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: НФ-3677
- +380 (98) 670-24-14тільки Viber
Приобрести коробку для моти размером 215*155*35 мм цвета крафт с окном Вы можете у нас в интернет магазине "Упакунок" оформив заказ через корзину либо позвонив по указанным телефонам.
Особенности коробочки для моти
- внешний размеры 215*155*35 мм
- внутренний размер 180*120 мм
- вместимость 6 моти
- размер ячейки 60*60 мм
- белый цвет
- универсальность
Пропонуємо для вас універсальну та зручну коробочку для пряників, печива, а також для подарунків та сувенірів.
Наявність прозорого вікна допоможе яскраво довершити презентацію вашого виробу. Яскраві фарби, стильний дизайн тільки збільшують привабливість продукції, надають їй апетитності. Крім того, така упаковка надійно утримує форму, а також гарантує надійне транспортування ваших солодощів.
В розібраному вигляді не займає багато місця. Вироблена з якісного екологічно чистого мелованного картону, який не містить у своєму складі токсинів чи небезпечних хімікатів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 35 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Цвет | Крафт |
| Длина | 215 мм |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Комплектация | Со вставкой |
| Пользовательские характеристики | |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Материал | Картон мелованный |
| Полноцветная | Нет |
| Габарит (Д*Ш) | 215х155 |
| Основные | |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | Выдвижная |
- Цена: 24,75 ₴



