Вставка для капкейков (4 шт), 170*170*20 мм, белая

4 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: к1917
- +380 (98) 670-24-14тільки Viber
Приобрести вставку для капкейков размером 170*170*20 мм белого цвета (на 4 капкейка) Вы можете у нас в интернет магазине "Упакунок" оформив заказ через корзину либо позвонив по указанным телефонам.
Вашій увазі представлений широкий асортимент різноманітних картонних коробок, призначених для солодкої випічки. Такі коробки з картону розраховані на упаковку кексів від 1го до 24х, які стануть найкращим помічником для упаковки оригінального солодкого подарунка.
Ви можете бути впевнені, що випічка збереже свій первісний задуманий зовнішній вигляд, що не зіпсується, і не деформується під час перевезення. Адже сьогодні стало досить популярно декорувати капкейкі і мафіни різноманітними яскравими фігурками з мастики, картинками і фотографіями з харчового паперу, візерунками з кремів і багато іншого.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 90 мм |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Основные | |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратная |
| Пользовательские характеристики | |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Материал | Картон мелованный |
| Полноцветная | Нет |
| Габарит (Д*Ш) | 170х170 |
- Цена: 4 ₴

