Коробка для пряника, 150*150*35 мм, с окном, "Сладости"

16,25 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 60-00235
- +380 (98) 670-24-14тільки Viber
Приобрести коробку для пряника размером 150*150*35 мм белого цвета с окном и принтом "Сладости" Вы можете у нас в интернет магазине "Упакунок" оформив заказ через корзину либо позвонив по указанным телефонам.
Пропонуємо для вас універсальну та зручну коробочку для пряників, печива, а також для подарунків та сувенірів.
Наявність прозорого вікна допоможе яскраво довершити презентацію вашого виробу. Яскраві фарби, стильний дизайн тільки збільшують привабливість продукції, надають їй апетитності. Крім того, така упаковка надійно утримує форму, а також гарантує надійне транспортування ваших солодощів.
В розібраному вигляді не займає багато місця. Вироблена з якісного екологічно чистого мелованного картону, який не містить у своєму складі токсинів чи небезпечних хімікатів.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | Со съемной крышкой |
| Высота | 35 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Принт | Новый год |
| Полноцветная | Нет |
| Габарит (Д*Ш) | 150х150 |
- Цена: 16,25 ₴









