Коробка для сувенира, 90*90*25 мм, без окна, белая

17,10 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: М0023-о4
- +380 (98) 670-24-14тільки Viber
Приобрести коробку для сувенира размером 90*90*25 мм белого цвета Вы можете у нас в интернет магазине "Упакунок" оформив заказ через корзину либо позвонив по указанным телефонам.
Пропонуємо для вас універсальну та зручну коробочку для пряників, печива, а також для подарунків та сувенірів.
Наявність прозорого вікна допоможе яскраво довершити презентацію вашого виробу. Яскраві фарби, стильний дизайн тільки збільшують привабливість продукції, надають їй апетитності. Крім того, така упаковка надійно утримує форму, а також гарантує надійне транспортування ваших солодощів.
В розібраному вигляді не займає багато місця. Вироблена з якісного екологічно чистого мелованного картону, який не містить у своєму складі токсинів чи небезпечних хімікатів.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 25 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Со съемной крышкой |
| Пользовательские характеристики | |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Полноцветная | Нет |
| Габарит (Д*Ш) | 90х90 |
- Цена: 17,10 ₴






