Коробка для макаронс, 140*55*45 мм, с окном "бабочка", пудра

11,35 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: к1114
- +380 (98) 670-24-14тільки Viber
Приобрести коробку для сладостей размером 140*55*45 мм цвета "пудра" с фигурным окном в виде бабочки Вы можете у нас в интернет магазине "Упакунок" оформив заказ через корзину либо позвонив по указанным телефонам.
Пропонуємо для вас універсальну та зручну коробочку для пряників, печива, а також для подарунків та сувенірів.
Наявність прозорого вікна допоможе яскраво довершити презентацію вашого виробу. Яскраві фарби, стильний дизайн тільки збільшують привабливість продукції, надають їй апетитності. Крім того, така упаковка надійно утримує форму, а також гарантує надійне транспортування ваших солодощів.
В розібраному вигляді не займає багато місця. Вироблена з якісного екологічно чистого мелованного картону, який не містить у своєму складі токсинів чи небезпечних хімікатів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация | Без вставки |
| Длина | 140 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Высота | 45 мм |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Основные | |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | Выдвижная |
| Пользовательские характеристики | |
| Ручки | Нет |
| Габарит (Д*Ш) | 140х55 |
| Состояние | Новое |
| Материал | Картон мелованный |
| Полноцветная | Нет |
- Цена: 11,35 ₴




