Коробка для макаронс, 305*62*52 мм, с окном, крафт

31,30 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: АП-152
- +380 (98) 670-24-14тільки Viber
Приобрести коробку для сладостей размером 305*62*52 мм цвета крафт с окном Вы можете у нас в интернет магазине "Упакунок" оформив заказ через корзину либо позвонив по указанным телефонам.
Пропонуємо для вас універсальну та зручну коробочку для пряників, печива, а також для подарунків та сувенірів.
Наявність прозорого вікна допоможе яскраво довершити презентацію вашого виробу. Яскраві фарби, стильний дизайн тільки збільшують привабливість продукції, надають їй апетитності. Крім того, така упаковка надійно утримує форму, а також гарантує надійне транспортування ваших солодощів.
В розібраному вигляді не займає багато місця. Вироблена з якісного екологічно чистого мелованного картону, який не містить у своєму складі токсинів чи небезпечних хімікатів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 305 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 50 мм |
| Комплектация | Без вставки |
| Пользовательские характеристики | |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Материал | Картон мелованный |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Полноцветная | Нет |
| Габарит (Д*Ш) | 305х62 |
| Цвет | Крафт |
| Основные | |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | Выдвижная |
- Цена: 31,30 ₴

