Вставки для конфет (100 шт.), 49*49*27 мм, белые

45 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: к1431
- +380 (98) 670-24-14тільки Viber
Приобрести вставки для конфет размером 49*49*27 мм белого цвета 100 шт. Вы можете у нас в интернет магазине "Упакунок" оформив заказ через корзину либо позвонив по указанным телефонам.
Пропонуємо для вас універсальну та зручну коробочку для цукерок, пряників, печива, а також для подарунків та сувенірів.
Наявність прозорого вікна допоможе яскраво довершити презентацію вашого виробу. Яскраві фарби, стильний дизайн тільки збільшують привабливість продукції, надають їй апетитності. Крім того, така упаковка надійно утримує форму, а також гарантує надійне транспортування ваших солодощів.
В розібраному вигляді не займає багато місця. Вироблена з якісного екологічно чистого мелованного картону, який не містить у своєму складі токсинів чи небезпечних хімікатів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Ширина | 49 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Количество в упаковке | 100 шт |
| Высота | 27 мм |
| Цвет | Белый |
| Материал | Картон |
| Длина | 49 мм |
| Основные | |
| Тип | Перегородка |
| Форма | Квадратная |
| Пользовательские характеристики | |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Полноцветная | Нет |
- Цена: 45 ₴/упаковка



