Вставки для конфет ▶ (10 шт.), 49*49*27 мм, белые

10 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: к1433
- +380 (98) 670-24-14тільки Viber
Приобрести вставки для конфет размером 49*49*27 мм белого цвета 10 шт. Вы можете у нас в интернет магазине "Упакунок" оформив заказ через корзину либо позвонив по указанным телефонам.
Пропонуємо для вас універсальну та зручну коробочку для цукерок, пряників, печива, а також для подарунків та сувенірів.
Наявність прозорого вікна допоможе яскраво довершити презентацію вашого виробу. Яскраві фарби, стильний дизайн тільки збільшують привабливість продукції, надають їй апетитності. Крім того, така упаковка надійно утримує форму, а також гарантує надійне транспортування ваших солодощів.
В розібраному вигляді не займає багато місця. Вироблена з якісного екологічно чистого мелованного картону, який не містить у своєму складі токсинів чи небезпечних хімікатів.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Высота | 27 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Цвет | Белый |
| Длина | 49 мм |
| Тип | Перегородка |
| Пользовательские характеристики | |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Полноцветная | Нет |
| Основные атрибуты | |
| Количество в упаковке | 10 шт. |
- Цена: 10 ₴/упаковка



