Коробка для пряников, 200*150*30 мм, с окном, белая

18,75 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: М0063-о3
- +380 (98) 670-24-14тільки Viber
Приобрести коробку для пряников размером 200*150*30 мм белого цвета с прозрачным окном Вы можете у нас в интернет магазине "Упакунок" оформив заказ через корзину либо позвонив по указанным телефонам.
Пропонуємо для вас універсальну та зручну коробочку для пряників, печива, а також для подарунків та сувенірів.
Наявність прозорого вікна допоможе яскраво довершити презентацію вашого виробу. Яскраві фарби, стильний дизайн тільки збільшують привабливість продукції, надають їй апетитності. Крім того, така упаковка надійно утримує форму, а також гарантує надійне транспортування ваших солодощів.
В розібраному вигляді не займає багато місця. Вироблена з якісного екологічно чистого мелованного картону, який не містить у своєму складі токсинів чи небезпечних хімікатів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 200 мм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ручки | Нет |
| Глубина | 200 |
| Состояние | Новое |
| Материал | Картон мелованный |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | С откидной крышкой |
| Полноцветная | Нет |
| Габарит (Д*Ш) | 200х150 |
- Цена: 18,75 ₴





