Коробка для капкейков (4 шт), 200*200*105 мм, с прозрачной кришкой, белая

43,55 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 18-00769
- +380 (98) 670-24-14тільки Viber
Приобрести коробку для капкейков размером 200*200*105 мм белого цвета с прозрачной кришкой (на 4 капкейка) Вы можете у нас в интернет магазине "Упакунок" оформив заказ через корзину либо позвонив по указанным телефонам.
Вашій увазі представлений широкий асортимент різноманітних картонних коробок, призначених для солодкої випічки. Такі коробки з картону розраховані на упаковку кексів від 1го до 24х, які стануть найкращим помічником для упаковки оригінального солодкого подарунка.
Ви можете бути впевнені, що випічка збереже свій первісний задуманий зовнішній вигляд, що не зіпсується, і не деформується під час перевезення. Адже сьогодні стало досить популярно декорувати капкейкі і мафіни різноманітними яскравими фігурками з мастики, картинками і фотографіями з харчового паперу, візерунками з кремів і багато іншого.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Ширина | 200 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 105 мм |
| Цвет | Белый |
| Длина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Материал | Картон мелованный |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Полноцветная | Нет |
| Габарит (Д*Ш) | 200х200 |
| Основные | |
| Глубина | 200 |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | Со съемной крышкой, С ложементом |
- Цена: 43,55 ₴







